Od svého založení se jazyková škola Aspena profiluje jako alternativní jazykové centrum pro náročné. Klíčem k úspěchu je především detailní analýza potřeb klienta a individuální přístup po celou dobu studia.

Jako jedni z prvních jsme začali nabízet docházkové kurzy v malých skupinkách od 4 studentů. Studenti tedy mají dostatečný prostor pro samostatný projev a individuální přístup v průběhu hodiny. Jsme držiteli certifikátu systému kvality podle požadavků normy ISO 9001.

Kurzy pro firmy

Nabízíme Vám komplexní služby jazykového vzdělávání pro firmy a instituce, které zahrnují výběr profesionálního lektora, vstupní analýzu znalostí, vytvoření výukového programu ve spolupráci s naším metodikem, testování a hodnocení, ale především zajistíme efektivní výuku cizího jazyka.

Individuální výuka

Dle Vašich požadavků na obsah, zaměření, intenzitu a časové možnosti Vám zajistíme jazykový kurz na míru. Naši profesionální lektoři mohou dojíždět za Vámi domů, na pracoviště nebo můžete využít učeben naší jazykové školy.

Kurzy pro veřejnost

Nově jsme naši pozornost zaměřili na potřeby veřejnosti. Ať už jste maminka na rodičovské dovolené, student zajímající se o práci v zahraniční firmě či cizinec obtížně zdolávající úskalí českého jazyka, v naší nabídce si jistě vyberete.

ATEP - Aspena Test & Evaluation Platform

Pokud potřebujete rychle a efektivně otestovat jazykové dovednosti uchazečů při náboru svých zaměstnanců nebo zjistit jazykovou úroveň Vašich zaměstnanců, připravili jsme službu přesně pro Vás! Umíme provést testování nejméně 15 jazyků v krátkém časovém intervalu.

Další služby

Kromě firemních jazykových kurzů, individuální výuky a angličtiny pro děti poskytujeme další služby, které doplňují nabídku naší školy.